Wstecz

Brama do świata wizji - Barbie Breathit

Brama do świata wizji

Email

Autor: Barbie Breathit
Tytuł oryginału: Gateway to the Seer Realm
Oprawa: miękka
Stron: 336
Format: A5
ISBN: 978-83-7752-036-9
Wydawca: Wydawnictwo Dawida
R A B A T  !
Cena detaliczna: 36 zł

Cena
Nasza cena: 18,00 PLN
Szczegóły produktu

Przeczytaj fragment książki

Opis książki

   

Barbie Breathitt to autorka, która jeszcze w Polsce nie była wydawana, ale poznali ją ci z nas, którzy uczyli się od Johna Paula Jacksona. "Brama do świata wizji" to książka, która rozwinie Twoją wiedzę na temat widzenia duchowego, wizji oraz snów. Poprzedzona wstępem Jamesa Golla może być traktowana jako rozwinięcie jego pozycji "Język snów". Sny, wizje, barwy, dźwięki  i inne niezwykłe doświadczenia są jej tematem. W książce tej autorka poprowadzi Was dalej i głębiej w stronę przeżywania spotkań z Bogiem poza tym, co codzienne. Jeśli przeczytaliście już książki Jamesa Golla o snach i prorokowaniu, "Brama do świata wizji" jest kolejnym krokiem w tej podróży.

 

Recenzje

 
Większość autorów podręczników na temat służby proroczej skupia się na słuchaniu Bożego głosu i przekazywaniu tego, co słyszymy. Książka Barbie należy do tych nielicznych, które dotyczą umiejętności widzenia w duchu. Znajdziemy w niej podstawowe nauki i praktyczne przykłady rozwijania daru widzenia w naszym życiu.
 
Dough Addison,
autor książki Personal Development God’s Way
www.dougaddison.com
 
 
Barbie Breathitt to osoba godna zaufania. Jej wierność Bożemu Słowu i Duchowi Świętemu uczyniła z niej zaufanego widzącego przed Bogiem i w Kościele, którego budowniczym jest Jezus. Prowadząca ją Boża ręka to jedyna rekomendacja, jakiej Barbie potrzebuje. Nie tylko przeczytaj to, co napisała, ale również weź to sobie do serca!
 
Pastor Don Nori Sr.
 
 
Przygotowania do wspaniałego wesela w niebie dobiegają końca. Teraz możemy już tylko przyjąć nadprzyrodzony posag, aby robić to, co widzimy, że robi Ojciec! Nowa książka Barbie Breathitt przygotuje cię do życia w namaszczeniu czasów ostatecznych.
 
Sid Roth,
gospodarz programu telewizyjnego It’s Supernatural!
www.sidroth.org
 
 
Książka Barbie Breathitt zatytułowana Brama do świata wizji naprawdę rozbudzi twoją wiarę i zmotywuje do działania. Oczy każdego wiernego mogą się otworzyć i widzieć tak, jak widzi Bóg. Docenisz praktyczne i budujące wiarę nauczanie oraz płynącą z tej książki otuchę.
 
Patricia King, autorka książki Duchowa Rewolucja
www.xpmedia.com
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl