Wstecz

Joanna Kwiecień - W okamgnieniu

W okamgnieniu

Email

Autorzy: Joanna Kwiecień
Oprawa: miękka
Stron: 144
Format: A5
ISBN: 978-83-7752-076-5
Wydawca: Wydawnictwo Dawida

Cena detaliczna: 26 zł

Cena
Nasza cena: 26,00 PLN
Szczegóły produktu

Opis książki

Z radością i dumą oddajemy w Wasze ręce debiut Joanny Kwiecień. "W okamgnieniu" to podróż Autorki, która poszukując tego, co niewidzialne, odnalazła nadprzyrodzony świat wizji, przygód i spełnionych obietnic. Dzieląc się własnymi marzeniami,  głównie dotyczącymi sfery widzenia, pragnieniami, zmaganiami i walką o swe pasje, Asia przekazuje nam mądrość nabytą w drodze. Jej pionierskie poszukiwania uwieńczone zostały zyskiem z doświadczenia, które może stać się udziałem każdego z czytelników.

 

Dotrzymajcie towarzystwa Autorce w jej podróży, czytając tę książkę, a może uda się Wam skorzystać z jej inspiracji i ubogacić również własne życie! Nadprzyrodzone dzieje się również w Polsce!Recenzje

Szczerze się cieszę i mam wielką nadzieję, że wiele się nauczysz z kart tej książki. Wraz z nowymi pokoleniami mamy przywilej witać na scenie Kościoła ludzi o niesamowitym obdarowaniu wstawienniczym i proroczym. Nasz obraz Boga będzie się zmieniał, dlatego że ludzie tacy jak Asia zostali posłani, byśmy mogli zobaczyć tę część Jego natury, którą On chce przed nami odsłonić. Asia jest wielkim skarbem dla naszego kraju i jak wierzę, również dla innych narodów. Poznałem ją wiele lat temu, towarzyszyłem jej w ważnych momentach życia i widziałem ją, jak powstawała z miejsca doliny i bólu do miejsca mocy i chwały. Widziałem, jak stawała się nie tylko wstawienniczką, ale też głosem proroczym dla tego narodu. Drogi Czytelniku, nie tylko czytaj uważnie, ale i z odwagą doceniaj, że możesz poznać serce autorki ‒ a jest ona niezwykłą osobą. Opowiada o swojej proroczej podróży i o tym, czego się nauczyła przez ostatnie lata. Nie jest takie oczywiste, by dzielić się swoją intymnością z Bogiem z innymi ludźmi, by odkrywać przed innymi to, co kruche i delikatne. Pozwól sobie wejść tam, gdzie Duch Święty zaprowadzi cię przez Asię. Na pewno nie pożałujesz… Jej głód Boga jest zaraźliwy. Sam tego doświadczyłem! Wielokrotnie rozmawialiśmy o naszym Ojcu w niebie. Asia opowiada o Nim jak o Tatusiu ‒ nie ckliwie, ale w pełni wiary i ufności. To objawienie Ojca jako Taty ukształtowało w niej ufność i odwagę, na które niewielu stać. Asia jest jak poszukiwaczka zaginionej Arki. Śmiała i pełna pasji. Zawsze jest dla mnie i dla mojej żony zachętą, nieocenioną inspiracją i pomocą. To nasza córka duchowa, z której jesteśmy bardzo dumni. Niech rozpocznie się dla Ciebie przygoda poznawania naszego Taty!
Jurek Rycharski, pastor

 

Znam Asię od lat i mam wrażenie, że zawsze przedkłada przeżywanie Boga nad wiedzę o Nim. Jest typem mistyczki, ale bez świętoszkowatego zacięcia. Autentyczne emocje mają dla niej wielką wartość, dzięki czemu siłą jej powołania jest prowadzenie ludzi do autentycznego spotkania z Panem, doświadczania Go i czerpania z Niego. Gdy się doświadcza Ojca, przestają się liczyć schematy i regułki. Nie uważam siebie samego za osobę szczególnie proroczą, ale od kilku lat zdecydowanie dążę ku autentycznym przeżyciom z Panem, Jego aniołami, wizjami i darami Ducha Świętego i mam za sobą znaczące przełomy. W jeden z takich przełomów była zaangażowana Asia. Tekst prowadzi nas w nieznany świat Ducha Świętego i pokazuje nam, że poruszanie się w nim naprawdę nie jest trudne. To proste i dostępne dla każdego dziecka Bożego! Moim marzeniem jest, by uczniowie Jezusa widzieli rzeczy takimi, jakie są, a nie tylko takimi, jak widzą je nasze naturalne oczy. Dlatego gorąco polecam lekturę W okamgnieniu i podróż, jaka się z tą lekturą rozpoczyna.
Marek Ciesiółka, pastor

 

Jeśli chcesz chodzić w pełni swojej wolności i uzdrowienia, za które Jezus zapłacił na krzyżu, ta książka jest dla Ciebie. Asia Kwiecień zaprasza nas do głębszej relacji z Duchem Świętym, która nie jest jedynie podróżą po biblijnych fundamentach, lecz także aktywuje Twoje nadprzyrodzone dziedzictwo w Chrystusie. Ta książka Cię przemieni. Koniecznie ją przeczytaj!
Joanne Moody, autorka książki "Minuta za minutą" (Wydawnictwo Dawida, 2018)

 

Spis treści

1. Spotkanie
2. Po co widzieć?
3. Czy oczy mogą słyszeć?
4. Rozwijanie daru
5. Strategie wroga
6. Owoc zdrowej duszy
7. Sny – część daru widzenia
8. Tato, chcę widzieć!
9. Trening oczu
10. Wizja zamknięta i otwarta
11. Trzymaj to, co już masz
12. Doświadczanie nieba
13. Jego tron
14. Wstąp!
15. Zajmij swoje miejsce
16. Smacznie śpij
17. Burza, której potrzebujesz
18. Wichry i płomienie ognia
19. Nasi pomocnicy na taki czas, jak ten
20. Zakończenie
Notka o autorce


 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl