Wstecz

Minuta za minutą - Joanne Moody

Minuta za minutą

Email

Autorzy:  Joanne Moody
Tytuł oryginału:  Minute by Minute
Oprawa: miękka
Stron: 262
Format: A5
ISBN: 978-83-7752-073-4
Wydawca: Wydawnictwo Dawida

Cena detaliczna: 35 zł

Cena
Nasza cena: 35,00 PLN
Szczegóły produktu

Opis książki

"Minuta za minutą" to kolejna z książek Wydawnictwa Dawida w kategorii "świadectwa". Historia Joanne to wiele lat niewiarygodnego cierpienia i bólu uwieńczonych spektakularnym uzdrowieniem opowiedziane "minuta po minucie". Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto zadaje pytania o sens cierpienia, a zaprzyjaźniona z naszym krajem Autorka pojawia się w Polsce od kilka już lat, głosząc Tego, który uzdrawia.

Recenzje

Książka Minuta za minutą to niezwykłe świadectwo uzdrowienia, jednego z najwspanialszych, jakie widziałem. To jedna z najlepiej udokumentowanych historii bólu i niepełnosprawności. Jednak to coś więcej ‒ to opowieść o latach życia w obezwładniającym cierpieniu i o diametralnej zmianie po uzdrowieniu. Książka opowiada też o doświadczeniu poza ciałem, jakie stało się udziałem Joanne w momencie śmierci. To niezwykła pozycja, gorąco polecam ją każdemu.
Randy Clark, międzynarodowy mówca,
założyciel i prezes Global Awakening

Joanne to naprawdę utalentowana pisarka. Jej historia jest szczera i porywająca. Pięknie maluje słowami i opisuje Boga, jakiego wszyscy chcemy poznać!

Blaine Cook,
międzynarodowy mówca


Mocne, inspirujące, odświeżające! Świadectwo Joanne daje nadzieję i zachętę tym, których uzdrowienie jeszcze nie nadeszło, inspiruje ich, by się nie poddawali, ale nadal szukali uzdrawiającego dotyku Boga. Świadectwo wieloletniego życia w straszliwym bólu mówi o łasce, której doświadczała codziennie, kiedy Bóg dawał jej wszystko, czego potrzebowała, każdego dnia na nowo. Świadectwo uzdrowienia woła do Pana, by ten uczynił to ponownie! Ono wytwarza w nas pasję i pragnienie, by doświadczać więcej mocy i Bożej obecności. Niech ta książka będzie dla ciebie inspiracją!
Rodney Hogue,
międzynarodowy mówca


Byłem świadkiem zarówno wyniszczającej choroby Joanne, jak i jej cudownego uzdrowienia i wiem, że jej historia jest żywym listem o tym, czego Bóg chce dla każdego z nas. Ojciec chce nas uzdrawiać, odnawiać i posyłać, byśmy reprezentowali Jego serce wobec świata i Kościoła, który wciąż nie może uwierzyć, że śmierć Chrystusa przynosi przebaczenie i uzdrowienie (Ps 103:2‒5).
Francis Anfuso, autor i główny mówca
K-Love Christian Radio

 

Przeczytaj fragment książki

 

Słowo wstępne

Joanne przeżywała katusze, przez czternaście lat żyjąc w niewyobrażalnym bólu. Najsilniejsze leki przeciwbólowe nie przynosiły jej ulgi w cierpieniu. Płakałem, czytając o jej udręce. Zastanawiam się, jak jej się udawało zachować niezłomną wolę i przetrwać. Co zadziwiające, mimo że sama nie doświadczała uzdrowienia, cały czas modliła się z wiarą o uzdrowienie innych. Wbrew niewyobrażalnym próbom, jakie przechodziła dniem i nocą, zachowała wiarę, że Bóg jest dobry, że jest miłością i uzdrawia. Kiedy Bóg pokazał mi Joanne podczas konferencji VOA w Orlando na Florydzie w sierpniu 2013 roku, krótko pomodliłem się o nią posłuszny Bożemu prowadzeniu i poszedłem dalej. Wróciwszy na swoje miejsce, zdałem sobie sprawę, że Bóg chce zrobić coś wielkiego. Poszedłem z powrotem do niej. Siedziała na podłodze – to była dla niej najwygodniejsza pozycja ze względu na bardzo silny ból. Spytałem, czy mogę się pomodlić jeszcze raz, i Duch Święty przejął kontrolę. Bóg zaaranżował kolejne niebiańskie spotkanie, a jego rezultatem było całkowite i nadprzyrodzone uzdrowienie! Tak jest, Boże!
Gdy Bóg tchnie na nas, przechodzimy niespodziewaną przemianę, o jakiej wcześniej nawet byśmy nie marzyli. On zmienia naszą drogę, a my poświęcamy życie dla Jego powołania, staje się ono naszym głównym celem. Uzdrowienie Joanne wzbudziło w niej niezwykłą pasję, żeby słuchać Ducha Świętego, modlić się i oglądać, jak Bóg uzdrawia. Bill Johnson mówi, że Bóg daje przełomy w osobistych doświadczeniach, byśmy wykorzystali tę szczególną przychylność i wyposażali świętych. Uzdrowienie, którego doświadczyła Joanne, w niesamowity sposób wyniosło ją na pozycję przychylności. Ona zmienia atmosferę w Bożym Królestwie – sprowadza niebo na ziemię wszędzie, dokąd pójdzie. Niesie w sobie niepohamowane pragnienie nauczania i dzielenia się swoim świadectwem, by święci zostali wyposażeni do modlitwy o chorych i by oglądali, jak w cudowny sposób ludzie są uzdrawiani mocą Ducha Świętego. To zaszczyt, że mogłem poznać tę potężną Bożą kobietę. Modlę się, byś ty również odczuł przynaglenie do modlitwy o chorych i byś zaczął ogłaszać, że dla Boga nie ma nic niemożliwego w czasie, gdy będziesz czytał stronice tej książki.

Richard Holcomb
członek rady nadzorczej Global Awakening

 

Spis treści

Słowo wstępne
Rozdział 1 Narodziny czegoś więcej niż dziecka
Rozdział 2 Mięśnie i muzyka
Rozdział 3 Sztuka wyznawania
Rozdział 4 Jezus z autostrady
Rozdział 5 Co czyni miłość
Rozdział 6 Poród
Rozdział 7 Życie już nie jest takie samo
Rozdział 8 Doktor West i bałagan w ubezpieczeniach
Rozdział 9 Bóg mówi
Rozdział 10 Tajemnica rozwiązana
Rozdział 11 Podróż do Francji
Rozdział 12 Twarde lądowanie
Rozdział 13 Kawa na wynos
Rozdział 14 Szpital
Rozdział 15 Ze śmierci do życia
Rozdział 16 Nowe tortury
Rozdział 17 Trzeci raz
Rozdział 18 Nareszcie w domu
Rozdział 19 Potrzeba wioski
Rozdział 20 Zakupy do upadłego
Rozdział 21 Moc poddania
Rozdział 22 Przeciwności i odkrycia
Rozdział 23 Boży ogień
Posłowie
Podziękowania
O autorce

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl