Wstecz

Boże tajemnice - Shawn Bolz

Boże tajemnice

Email

Autor: Shawn Bolz
Tytuł oryginału: God secrets
Oprawa: miękka
Stron: 188
Format: A5
ISBN: 978-83-77520-67-3
Wydawca: Wydawnictwo Dawida

Cena detaliczna:
28 zł

Cena
Nasza cena: 28,00 PLN
Szczegóły produktuPrzeczytaj fragment książki

Fragment Książki

Opis książki

KSIĄŻKA O ŻYCIU, W KTÓRYM OBFICIE MANIFESTUJE SIĘ SŁOWO WIEDZY

Słowo Boże ogłasza, że Bóg nie zrobi niczego, nie wyjawiwszy swoich tajemnych planów swoim sługom prorokom. By zostać Bożym przyjacielem, człowiek musi poświęcać czas, by rozwinąć intymną relację zaufania z Duchem Świętym, musi poznać Jego głos, Jego sposób bycia i nastroje. Książka Shawna Bolza Boże tajemnice jest niezwykle wnikliwa i może służyć jako podręcznik. Boże tajemnice wprowadzą czytelnika za zasłonę i pomogą rozwinąć dar słowa wiedzy. Bóg chce wyjawiać swoje sekrety ukochanej oblubienicy, ale musimy badać Słowo Boże i dary Ducha, aby nienagannie przejść próbę. Ta wspaniała książka pomoże ci wzrosnąć w posłudze pod namaszczeniem Bożym. Zaczniesz rozpoznawać, znać i rozumieć serce Ojca.
BarBie l. Breathitt

Recenzje

Pismo pokazuje, że Bóg dzieli się swoimi tajemnicami ze swoimi sługami prorokami. To również nie przypadek, że ojciec wiary, Abraham, zwany także Bożym przyjacielem, jest pierwszą osobą nazwaną w Biblii prorokiem. Jakie wyciągam z tego wnioski? Bóg kocha przyjaźń! On bardzo lubi dzielić się swoją tajemną wiedzą z ludźmi szczerej wiary, którzy mają z Nim intymną relację. Znam Shawna Bolza i przyglądając się temu, jak wzrasta w charakterze i obdarowaniu przez ostatnie dwadzieścia pięć lat, osobiście dostrzegam, że naprawdę kocha Boga i Jego lud. To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę polecić ci służbę Shawna Bolza oraz jego przesłanie na dzisiejsze czasy.
James W. Goll założyciel God Encounters Ministries International www.godencounters.com

Znam Shawna Bolza od wielu lat i zawsze postrzegałam go jako człowieka szczerze i w pełni oddanego Chrystusowi i Jego królestwu. Jest prawdziwym Bożym przyjacielem. Kiedy zaczął otrzymywać niezwykłe i szczegółowe słowa wiedzy, byłam pod wielkim wrażeniem. Bardzo lubię oglądać, jak Pan wyjawia mu swoje sekrety. Pokornie czeka na Boga podczas spotkania i przekazuje słowa od Niego. Kiedy tłumy trwają w świętym oczekiwaniu na to, co powie Bóg, jest cicho, jak makiem zasiał. Gdy Shawn przekazuje te słowa, szok i podziw wypełniają salę. Wiadomo, że nie otrzymuje objawienia z naturalnego źródła, a ponieważ te słowa są tak szczegółowe i osobiste, wiadomo, że Bóg jest pośród nich. Wiara wzrasta na sali, a ludzie są pod wrażeniem pełnej chwały obecności Pana. Lektura Bożych tajemnic to wielkie błogosławieństwo. Dlaczego? Po nieważ Shawn otwarcie i szczerze dzieli się tym, czego nauczył go Bóg. Wierzę, że zdobędziesz cenny wgląd w Boże serce i w to, jak działa sfera prorocza, ale również otrzymasz zaproszenie i udzielenie daru w czasie czytania. Bóg budzi armię przyjaciół. Boże tajemnice pomogą ci wejść w świętą przyjaźń z Bogiem.
Patricia King założycielka Patricia King Ministries, Women in Ministry Network www.patriciaking.com

Shawn Bolz jest pionierem prawdziwego objawionego proroctwa. Jest wiele proroctw, lecz niewielu ojców w służbie proroczej. Shawn jest tym ojcem i bliskim bratem, którego wszyscy chcieliby znać. Książka szczegółowo i kompleksowo odpowiada na pytanie: „Shawn, jak ty to robisz?”. Współcześni prorocy wykonują wspaniałą pracę, przedstawiając w proroctwie szerszą perspektywę, mówiąc, jak się rzeczy mają, w przeciwieństwie do tego, jak wyglądają. Prorokują nad narodami, nad całą ziemią. A Shawn? On jest inny. On prorokuje do ludzkich serc, bez względu na to, czy są zbawione czy nie! To stawia go w całkowicie innej sferze – w sferze namaszczenia, które sprawia, że rzeczy się dzieją. Ludzie są zbawiani, a ich życie przemieniane. Nie idź, ale biegnij, żeby zdobyć tę książkę. I weź drugą dla przyjaciela!
Steve Shultz założyciel The Elijah List www.elijahlist.com
 
Słowo Boże ogłasza, że Bóg nie zrobi niczego, nie wyjawiwszy swoich tajemnych planów swoim sługom prorokom. By zostać Bożym przyjacielem, człowiek musi poświęcać czas, by rozwinąć intymną relację zaufania z Duchem Świętym, musi poznać Jego głos, Jego sposób bycia i nastroje. Książka Shawna Bolza Boże tajemnice jest niezwykle wnikliwa i może służyć jako podręcznik. Boże tajemnice wprowadzą czytelnika za zasłonę i pomogą rozwinąć dar słowa wiedzy. Bóg chce wyjawiać swoje sekrety ukochanej oblubienicy, ale musimy badać Słowo Boże i dary Ducha, aby nienagannie przejść próbę. Ta wspaniała książka pomoże ci wzrosnąć w posłudze pod namaszczeniem Bożym. Zaczniesz rozpoznawać, znać i rozumieć serce Ojca.
dr BarBie l. Breathitt Breath of the Spirit Ministries Inc. www.BarbieBreathitt.com, www.MyOnar.com
 
Słowa wiedzy to sposób Ojca na przyciągnięcie ludzkiej uwagi. Przed wierzącymi, którzy słyszą serce Ojca przez słowa wiedzy, otwierają się niebywałe możliwości, by dzielić się miłością Jezusa w wyjątkowych okolicznościach! Shawn Bolz jest niezwykłym mężem Bożym, a w jego życiu działa dar proroczy. Jest wspaniałym nauczycielem, ale też moim osobistym przyjacielem. Uwielbiam to, że nauczanie Shawna jest skupione na naszej tożsamości jako synów i córek. Dzięki jego nauczaniu ludzie wchodzą w całkowitą zależność od Ducha Świętego.
Todd White www.lifestylechristianity.com
 
Na przestrzeni lat zauważyłem, że ruch proroczy bywa sporną kwestią w Ciele Chrystusa. Wierzę, że to może się zmienić, gdy położymy nacisk na pokorę. Pokora jest fundamentem królestwa, jak pokazał nam Jezus przez ten niepojęty akt, gdy Bóg stał się człowiekiem. Shawn Bolz pokazuje w swoim proroczym obdarowaniu poziom pokory, jakiego nie widziałem u nikogo innego. W niniejszej książce, Boże tajemnice, Shawn dzieli się bogactwem sekretów, które Bóg mu wyjawił, zachęcając jednocześnie czytelnika, by odważył się i robił to samo. Ta książka jest przesiąknięta pokorą, jest potężnym, budującym wiarę darem dla ciała. Szczerze polecam ją każdemu, kto jest głodny tych rzeczy.
Brian „Head” Welch współzałożyciel KoRn www.brianheadwelch.net

Shawn napisał tę szczególną książkę, Boże tajemnice, z niezwykle pokornym sercem. Jego celem jest wykorzystać swoją drogę, nawet swoje błędy, by pomóc ci być odważniejszym i podejmować ryzyko dzielenia się Bożą miłością. Życie Shawna jest dla nas wszystkich świetnym przykładem. On świeci dla Jezusa. Bóg posługuje się słowami wiedzy oraz proroctwem, by łączyć się z ludźmi i usługiwać im swoją głęboką miłością i miłosierdziem. Tu nie chodzi o ciebie, tu chodzi wyłącznie o Niego. Modlę się, by ta książka zainspirowała cię do działania dla Boga, byś pozwolił Mu się użyć i zmieniać ludzkie życia.
dr Heidi Baker współzałożycielka CEO, Iris Global www.irisglobal.org
 
Znam Shawna od dziesięciu lat i miałem przywilej, by wielokrotnie być świadkiem, gdy w wierze przedstawiał słowa wiedzy. Jego dar jest naprawdę oszałamiający, ale miłość do Boga i do ludzi zrobiła na mnie większe wrażenie. Wiem, że niniejsza książka na temat słowa wiedzy skłoni cię do tego, żebyś kochał ludzi w tym miejscu, w którym są, a jednocześnie zachęci, byś więcej ryzykował i pogłębiał swoją osobistą relację z Bogiem.
Bryan Torwalt Jesus Culture www.jesusculture.com
 
Odkąd skończyłam szesnaście lat, bywałam zaskakiwana i głęboko dotykana przez słowa prorocze i słowa wiedzy. Otrzymywałam proroctwa na temat niemal każdego ważnego aspektu mojego życia, zanim widziałam, jak te rzeczy się materializują. Dotyczyło to mojej kariery, mojego męża, mojego domu, mojego dziecka i wielu innych rzeczy. Dlatego jestem tak bardzo podekscytowana tym, że Shawn Bolz napisał Boże tajemnice i dzieli się swoim niezwykłym darem ze światem. W niniejszej książce Shawn zdradza sekret, jak działa niesamowity, nadprzyrodzony, a jednak niezwykle osobisty dar proroctwa i słowa wiedzy. To prawdziwy skarb dla każdego, kto pragnie słyszeć i przekazywać Boży głos. Jestem głęboko poruszona za każdym razem, kiedy oglądam posługę Shawna Bolza, i niezwykle cieszę się, że przez tę książkę wszyscy nauczymy się, jak odkrywać Boże sekrety.
Edwina Findley hollywoodzka aktorka www.edwinafindley.com

Znam Shawna Bolza od wielu lat i przyglądanie się temu, jak wzrasta w Panu oraz w swoim proroczym obdarowaniu, było dla mnie wielkim przywilejem. Na przestrzeni ostatnich kilku lat widziałem, jak wkroczył w nowe rzeczy w objawieniu, w coś, czego nigdy wcześniej nie widziałem. Shawn porusza się z mocą w darze słowa wiedzy, co samo w sobie jest znakiem i cudem. Sposób, w jaki to robi, zmienia ludzkie życia, ponieważ osoby, którym usługuje, doświadczają w namacalny sposób miłości Ojca. W Bożych tajemnicach Shawn mówi, jakie praktyczne kroki pomagają wzrosnąć w obdarowaniu, i inspiruje nas, byśmy stali się głodni objawienia z nieba, głodni poznania Bożych sekretów i by nasze życie było pełne piękna słów wiedzy. Gorąco polecam tę książkę każdemu, kto chce wzrastać w objawieniu i pomagać innym spotykać się z naszym bardzo kochającym Ojcem!
Kris Vallotton starszy lider Bethel Church w Redding w Kalifornii www.krisvallotton.com
 
Niech najlepszą rekomendacją dla tej książki będzie fakt, że czytając ją, bez przerwy płakałem! Nic nie jest w stanie wyrazić Bożej miłości do ludzkiej duszy tak, jak słowo wiedzy. Czy kiedykolwiek będę w stanie zapomnieć, jak podczas Azusa Now 2016 Shawn wywoływał z siedemdziesięciotysięcznego tłumu ludzi po imieniu i mówił, w jakiej są sytuacji? Jak niezwykła jest Boża miłość! To zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Shawna, jego dar i jego książki opisać można słowami Johna Wesleya: „Kiedy ten rodzaj chrześcijaństwa wypełni całą ziemię?”.
Lou Engle The Call www.thecall.com

Shawn Bolz wielce przysłużył się Ciału Chrystusa, pisząc tę wartościową książkę na temat słowa wiedzy. Byłem częścią niemal każdego Bożego poruszenia na przestrzeni mojej prawie siedemdziesięciodwuletniej służby apostolskiej i wydaje mi się, że do tej pory niewiele mówiło się, a nawet niewiele było wiadomo na temat słowa wiedzy. Pamiętam, że we wczesnych latach ruchu „głos uzdrowienia” zawsze nazywano to darem rozróżniania duchów. Nie tak dawno temu rozmawialiśmy z Oralem Robertsem na temat daru słowa wiedzy, jakim służył William Branham, co zresztą zainspirowało Orala, by rozpocząć służbę uzdrowieńczą. Gdy tak rozmawialiśmy, Oral chwycił mnie za rękę, mówiąc: „Bracie Paul, ja nigdy nie miałem takiego daru słowa wiedzy jak ty i brat Branham”. Z uśmiechem wskazałem mu sytuacje, w których bez wątpienia posługiwał się darem słowa wiedzy. Jego twarz pojaśniała i powiedział: „Rzeczywiście posługiwałem się tym darem, nie wiedząc o tym, ale nazywałem to darem rozróżniania duchów”. Teraz dzięki książce Shawna nikt nie powinien pozostawać w nieświadomości co do daru słowa wiedzy. Ta książka pozwala nam go posmakować po to, byśmy mogli ciągle starać się o niego.
Paul Cain ewangelista www.paulcainministries.wordpress.com

Po raz pierwszy usłyszałam o Shawnie kilka lat temu, kiedy miał dla mnie niewiarygodne słowo wiedzy! Spacerował po Hollywood Boulevard, gdy pojawił się przed nim Jezus i powiedział: „Idź do sklepu z pamiątkami i kup Wendy pęk kluczy z napisem «Hollywood» i z obrazkiem kamery!”. Shawn dokładnie tak zrobił i mimo że mnie nie znał, napisał do mnie kartkę mówiącą o apostolskim przełamywaniu się przez bramę rozrywki i o tym, że w końcu wielu pójdzie tą drogą. Ten klucz i kartka trafiły do mnie za pośrednictwem wspólnego znajomego, a teraz pracujemy w Hollywood nad Chronicles of Brothers! Po tym wydarzeniu spotkaliśmy się w Los Angeles i zostaliśmy przyjaciółmi. Życie Shawna jest całkowicie poddane miłości i w trwały sposób nią naznaczone. Spotkałam niewiele osób, które potrafią kochać ludzi z wszelkich grup, od najwyższych szczebli drabiny społecznej do tych najbardziej złamanych. Znakiem rozpoznawczym jego służby jest miłość. Kiedy prorok Bob Jones odszedł do Pana, coś niesamowitego przydarzyło się Shawnowi. Szczerze wierzę, że słowa wiedzy, jakimi służy, to najrzadszy i najbardziej wyjątkowy z darów, jakie działa dzisiaj na ziemi, a w dodatku napędza go tylko jedna rzecz: miłość Jezusa do ludzi. Wierzę, że to nowy i wyjątkowy płaszcz, który Ojciec dał Shawnowi. Wierzę też, że Bob Jones, który kochał Shawna przez wiele lat jak syna, przygląda mu się teraz z nieba! Ta książka jest tym, czego dramatycznie potrzebujemy dzisiaj na ziemi. Dziękuję, dziękuję, drogi Shawnie za to, że ją napisałeś. Pojawiła się w odpowiednim czasie i jest wielką zachętą dla nas wszystkich, żeby rozwijać się w tym darze, w czasie kiedy wielu jest rozbitych i desperacko potrzebują się dowiedzieć, że Ojciec ich widzi. Twoja miłość i twój dar wstrząsają światem dla Jezusa! Dziękuję ci za twoje niezwykłe posłuszeństwo swojemu powołaniu.
Wendy Alec współzałożycielka GOD TV, dyrektorka artystyczna Warboys Entertainment, Londyn, autorka Chronicles of Brothers www.chroniclesofbrothers.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl