Wstecz

W sali tronowej - Shawn Bolz

W sali tronowej

Email

Autor: Shawn Bolz
Tytuł oryginału: The Throne Room Company
Oprawa: miękka
Stron: 128
Format: A5
ISBN: 978-83-77520-62-8
Wydawca: Wydawnictwo Dawida

Cena detaliczna: 25 zł

Cena
Nasza cena: 25,00 PLN
Szczegóły produktu


Przeczytaj fragment książki

Fragment Książki

Opis książki

Bóg zaprasza nas, byśmy stali się częścią pokolenia, które zobaczy, jak świadectwo Jezusa jak burza rozprzestrzeni się z mocą po krańce świata. Zostaliśmy zaproszeni, by stanąć pośród tych, którzy będę jeszcze bardziej działać w sferze ponadnaturalnej. Jesteśmy zaproszeni, by oddać Jezusowi pełnię Jego nagrody. Możemy to zrobić, patrząc na jego nagrodę oczami Ducha Świętego. Wtedy posiądziemy te rzeczy przez jego Boską istotę, która wykracza poza naszą ograniczoną naturę.
W książce pt. "W sali tronowej" Shawn Bolz pisze o tym, co naprawdę jest w życiu najważniejsze. Konfrontuje nasze przyzwyczajenia i powszechne wartości z tym, o czym mówi Słowo Boże. Uświadamia niepokojącą zbieżność wartości kościelnych z tym, co ważne jest dla naszej kultury i stawia wiele, wiele pytań o nasze priorytety. Jakie miejsce w naszym życiu zajmuje realnie miłość do Jezusa? Co chcemy, a co powinniśmy osiągnąć? Jakie zadanie wypełnić? Ta pozycja z całą pewnością wpłynie na Twoje życie!

 

Recenzje

Książka Shawna Bolza to prawdziwa gratka! Rzeczy, które Shawn opisuje w tym niezwykłym tomie, to pierwsze owoce tego, co wielu będzie przeżywać w nadchodzących dniach.

Che Ahn
pastor Harvest Rock Church


W czasie, gdy nasza współczesna kultura jest głodna rzeczywistości ponadnaturalnej, W sali tronowej zaprasza nas na niezwykłe spotkanie z naszym niebiańskim Ojcem. Książka Shawna Bolza zachęca do pełnego żarliwej miłości partnerstwa z Bogiem w realizacji Jego Boskich celów na ziemi.

Mike Bickle
Dyrektor Międzynarodowego Domu Modlitwy (IHOP) w Kansas City

 
Kochani, ta książka to rewolucja! To mieszanka mądrości z osobistych wizytacji, proroczego objawienia i głębokiego nauczania. Shawn Bolz zebrał w niej wyjątkowe klucze objawienia, które zmienią twój stosunek do Boga. Przed tobą leży święte zaproszenie, żeby wejść wyżej, tam, gdzie boją się wejść nawet aniołowie – do samej sali tronowej Boga.

Jill Austin
założycielka Master Potter Ministries


 Młode pokolenie zostaje zaproszone. Kościół zacznie żyć pod rządami nieba, pod wodzą Ducha, a nie ludzkich zamysłów. Niniejsza książka jest wezwaniem, a Shawn Bolz prorokiem dla tego nadchodzącego pokolenia.

Lou Engle
dyrektor The Call


Pan dał nam wspaniałe zaproszenie, by wejść do Jego sali tronowej. Shawn Bolz dzieli się swoim niesamowitym wglądem w sprawy duchowe, by pomóc nam przygotować serca do stanięcia przed Bożym tronem. Czytając ekscytujące stronice tej książki, zostaniesz wzbogacony i obficie pobłogosławiony.

Bobby Conner
założyciel Eagle’s View Ministries

 

Shawn Bolz jest przywódcą o pionierskim duchu. Pan używa go, by wyposażał wielką armię z Księgi Joela, która przemieni nasze pokolenie. W książce W sali tronowej Shawn dzieli się wizją i objawieniem, które poruszą cię i obudzą, byś odpowiedział na Boże wezwanie.

Bob Jones
Moravian Falls, Północna Karolina
 

W sali tronowej to dźwięk trąby dla Ciała Chrystusa. Duchowy wgląd Shawna Bolza pomoże odnaleźć przeznaczenie i duchowe możliwości tym, którzy odczuwają desperacki głód większego poznania Pana. Oby Duch Święty poruszył twoje serce i udzielił ci Swoich darów podczas czytania tej książki.

Paul Keith i Wanda Davis
założyciele WhiteDove Ministries


 
W obecnym czasie zaczyna działać nowe pokolenie proroczych ludzi, którzy przynoszą ze sobą świeże doświadczenia prosto z obecności Wszechmocnego zasiadającego na swoim tronie. Shawn Bolz wie, o czym i o kim mówi. Przeczytaj tę pasjonującą i proroczą książkę, a potem odwróć się i odpowiedz na Boże wezwanie – „wstąp tutaj!”.

Jim W. Goll
współzałożyciel Ministry to the Nations
 

Shawn Bolz jest dociekliwym głosem proroczym tego pokolenia. Przesłanie, którym dzieli się w książce W sali tronowej, przeszywa nasze serca i motywuje do szukania Boga. Shawn mobilizuje Ciało Chrystusa, by skupiło się na najważniejszych celach: kochaniu Boga z całej siły i trwaniu w nieugiętej wierności wobec wartości Jego królestwa.

Daniel Kim
założyciel i główny dyrektor Destiny Training International

 
 
W sali tronowej to książka dla prawdziwie poszukujących, dla głodnych uczniów, których nie satysfakcjonuje przeciętność. Shawn Bolz cudownie wzywa nasze serca do czystego oddania, do niebiańskiej, intymnej relacji z Bogiem chwały.

Patricia King
założycielka Extreme Prophetic

 
Jedynie ktoś, kto osobiście stanął w sali tronowej Boga, potrafi pisać tak, jak Shawn Bolz. Pan wyjawił Shawnowi wiele ze swoich tajemnic i pozwolił mu przekazać je dalej.

Anna Rountree,
autorka książek The Heavens Opened  i The Priestly Brid

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl