Wstecz

Nie przestawaj kochać - Danny Silk

Nie przestawaj kochać

Email

Autor: Danny Silk
Tytuł oryginału: Keep Your Love On,
Connection, Communication & Boundaries
Oprawa: miękka
Stron: 188
Format: A5
ISBN: 978-83-77520-61-1
Wydawca: Wydawnictwo Dawida

Cena detaliczna:
30 zł

Cena
Nasza cena: 30,00 PLN
Szczegóły produktu


Przeczytaj fragment książki

Fragment Książki

Opis książki

Więzi, komunikacja oraz granice to główne tematy książki Dannyego Silka pt. "Nie przestawaj kochać". Co oznacza bycie człowiekiem silnym? Jak można się nim stać? Co sygnalizuje strach? W jaki sposób dzielić się tym, co w nas jest? Czym jest budowanie relacji? Co kryje się pod pojęciem 'filary miłości'? Jak komunikować i po co stawiać granice? Na wiele różnych pytań znajdziecie odpowiedzi w tej książce. Wasze relacje zaczną się zmieniać!

 

 

Recenzje

Danny Silk wyposaża nas w narzędzia, dzięki którym w końcu będziemy w stanie zbudować upragnione relacje. Jego historie śmieszą, rozsądne spostrzeżenia zaskakują, a co najistotniejsze, jego przesłanie niesie katalityczną moc dla twojego życia! Czy istnieje ktoś, kto nie chciałby kochać i być kochanym w najpiękniejszy sposób? Mamy za sobą dziesięć lat służby w obszarze relacji i możemy zupełnie szczerze powiedzieć, że materiały Danny’ego Silka dotyczące budowania więzi i zdrowej komunikacji międzyludzkiej znajdują się na samym początku naszej listy! Ta książka zawiera mnóstwo praktycznych, solidnych i pełnych mocy spostrzeżeń pozwalających na tworzenie zdrowych, wartościowych relacji. Gorąco polecamy ją zarówno singlom, jak i osobom w związkach!

Josh i April LaFrance
Redding, Kalifornia

 


Mądre zasady postępowania zostały nam ukazane w pełnym świetle… Nie wymagamy już perfekcji i nie żądamy posłuszeństwa. Zamiast tego pielęgnujemy nasze relacje. Jestem w stanie przebywać w obecności grzechu, nie przestając kochać. Moje dzieci uczą się „sprzątać” po własnych błędach!

Amy Vitacolonna
Houston, Teksas

 


Sięgnęłam po książkę Loving Your Kids On Purpose [„Kochaj swe dzieci celowo” – przyp. tłum.], chcąc stać się lepszym rodzicem. W rezultacie zyskałam głębsze zrozumienie mojego własnego dzieciństwa i pojęłam, dlaczego jestem, jaka jestem… Odkryłam pewne poważne problemy w moim życiu (na przykład strach wynikający z postępowania moich rodziców), dostrzegłam, że wpływają one na moje rodzicielstwo, i dlatego muszę się zmienić. Przeczytałam tę książkę już trzy razy i czuję, że powinnam zrobić to znowu. Dziękuję za zachętę i pomoc w osiągnięciu pełni.

Laurisa Myers
Shawnee, Kansas

 


Książka Loving Your Kids On Purpose wpłynęła nie tylko na moją rodzinę, ale i na klasę, w której uczyłam. Gdy razem z dwadzieściorgiem siedmiorgiem uczniów wyrzucamy strach z sali, ogarnia nas pokój i radość. Niekiedy zdarza się, że pod wpływem presji wracam do moich „starych nawyków” i za bardzo naciskam na moich wychowanków. Wtedy sami sugerują, że potrzeba mi przerwy, a ja proszę ich o przebaczenie. Śmiejemy się z sytuacji i idziemy do przodu. Co za radość! Co za wolność! Widzę, że gniew prowadzi do strachu, a żadne dziecko, i tak naprawdę żaden dorosły, nie jest w stanie dać z siebie sto procent, gdy się boi. Tak więc dziękuję – zawsze wiedziałam, że musi istnieć lepszy sposób…

Rebecca Bouker
Wielka Brytania

 


Największą zmianą w naszym domu jest nieobecność strachu. Jeśli chcesz kogoś kontrolować (czy to dzieci, czy męża, czy kolegów), potrzebujesz narzędzia do wywierania nacisku. Ja posługiwałem się spojrzeniem, palcem i głosem podszytymi frustracją i złością. Dodając do tej mieszanki potyczki o władzę, otrzymamy okropną atmosferę kompletnego podziału. Kiedy zdałem sobie sprawę, że współpracuję z duchem strachu, by uzyskać „chrześcijański” porządek, zrozumiałem, że działam na opak. Nie potrzebuję już „bata”, ponieważ otaczają mnie dzieci i dorośli posiadający umiejętność samokontroli. Panuje wśród nas atmosfera szacunku i miłości – oparta na filarze głębokich więzi – nawet wtedy, gdy życie nas nie oszczędza.

Yannick Nel
Republika Południowej Afryki

 


Danny, dziękuję ci za tę książkę i za to, że jesteś mężczyzną, który staje za Bożymi kobietami! Przemówiła do mojej sytuacji i zaczynam dostrzegać Boże powołanie dla mojego życia. Dziękuję ci za Powerful & Free [„Potężne i wolne” – przyp. tłum.].

Hanna Matikainen
Finlandia

 


Książka Loving Our Kids on Purpose okazała się prawdziwym darem nieba dla kogoś takiego jak ja – rodzica zastępczego z gromadką pięciorga dzieci. Odsłoniła przede mną Boże serce dla rodziców, za co nigdy nie przestanę być wdzięczny. Zmieniła nie tylko sposób, w jaki wychowywałem dzieci, lecz także wpłynęła na moją relację z żoną i resztą rodziny. Przestałem chodzić wiecznie zagniewany. Uwielbiam moje dzieci i jestem ogromnie wdzięczny za więź, jaka połączyła nasze serca.

Marcus Glascock
Hanford, Kalifornia

 

Za sprawą książki Loving Our Kids on Purpose odkryłem, że noszę w sercu pokłady gniewu i poczucia winy (przez co bało się mnie moje trzyletnie dziecko). Zostałem uleczony. Książka Danny’ego uratowała naszą relację i przerwała błędne koło strachu i dysfunkcyjności, w którym żyłem. Ocaliła moją rodzinę. Teraz już wiemy, co oznacza życie w wolności! Bardzo dziękujemy!

Derrick Toh
Singapur

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl