Wstecz

Wszystkie pragnienia mają Ojca - Bill Johnson

Wszystkie pragnienia mają Ojca

Email

Autor: Bill Johnson
Oprawa: miękka
Stron: 216
Format: A5
ISBN: 978-83-7752-006-2

Cena detaliczna: 31 zł

Cena
Nasza cena: 31,00 PLN
Szczegóły produktu

Przeczytaj fragment książki

Opis książki

    Czy ludzie mogą żyć bez marzeń? Ile z naszych marzeń porzuciliśmy w imię bycia poprawnym chrześcijaninem? A jeżeli Bóg ma marzenia i umieścił je w nas? Czy my jesteśmy Jego marzeniem? Bill Johnson, w książce „Wszystkie pragnienia mają Ojca”, opowiada w fascynujący sposób, jak pragnienia, które włożył w nas Ojciec, mogą zmienić ten świat, wpłynąć na bieg historii. Jeżeli potrzebujemy inspiracji, jak sprowadzać rzeczywistość nieba na ziemię, ta książka to dobra podstawa.

Recenzje

 
     Jest to książka, która odświeża myślenie i przypomina fundamentalną prawdę o tym, że Bóg jest twórcą i źródłem wszystkiego. Teoretycznie to wiemy, ale w codziennych zmaganiach mamy tendencję do zapominania o tym i popadania w rutynę. Gdy obserwujemy stworzenie Boże, ogarnia nas zachwyt nad jego różnorodnością i bogactwem i musimy przyznać, że ktoś, kto je wymyślił, miał niesamowitą wyobraźnię. Zapominamy jednak o tym, że zostaliśmy stworzeni na Jego obraz i podobieństwo i też zawieramy w sobie ten pierwiastek tworzenia. Dzisiaj ludzie boją się marzyć, przytłoczeni zalewem negatywnych informacji o kryzysie i wzrastającej inflacji. Ale czy w niebie jest kryzys? Czy Bóg w ogóle „zna” to słowo? Gdybyśmy tylko bardziej ufali i wierzyli temu, co On mówi w swoim Słowie, to „nic nie byłoby dla nas niemożliwe”.
    Jest wiele nienapisanych pieśni, niewymyślonych wynalazków, które tylko czekają w rzeczywistości duchowej, żeby je przenieść do świata materialnego. Jest to możliwe dla tych, którzy Go znają, mają z Nim relacje i słyszą Jego głos. Tworzenie pociąga za sobą ryzyko, bo wiąże się z wchodzeniem do miejsc, w których się nie było, i robieniem rzeczy, których jeszcze nikt nie robił. Ale czy nie to jest główną treścią naszego życia?
   Mój przyjaciel zawsze mówił mi „nie rezygnuj z marzeń”. Dzisiaj wiem, że mój Ojciec, Bóg, chce, byśmy marzyli i sprawia mu wielką radość spełnianie naszych pragnień!
   Ja chcę marzyć i pragnę wielkich rzeczy! O tym właśnie mówi i do tego zachęca ta książka. Polecam!

Krzysztof Szczypuła

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl