Wstecz

Publikacje

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Praktyczny przewodnik po darach duchowych
Autor: Randy Clark, Mary Healy
Opis:

Celem tej książki jest pokazanie niezwykłej mocy znaków i cudów w budowaniu Kościoła i głoszeniu Dobrej Nowiny oraz wyjaśnienie, jak sprawić, aby zaczęto ich używać zarówno w życiu rodzin, jak i całej lokalnej wspólnoty Kościoła. Wyjątkowość jej polega na ekumenicznym podejściu do kwestii darów. Jest to odpowiedź na powstałe w ostatnim czasie głębokie pragnienie jedności pojawiające się wśród wielu chrześcijan.

Proroczy wstawiennik
Autor: James Goll
Opis:

"Proroczy wstawiennik" to książka, która pomaga zrozumieć istotę, sens

i potrzebę proroczego wstawiennictwa. James Goll w bardzo klarowny sposób tłumaczy, co to znaczy mieć serce dla wstawiennictwa, w jaki sposób możemy trzymać się Bożych obietnic i doprowadzać do ich wypełnienia. Dowiemy się, dlaczego powinniśmy być Bożymi sekretarzami, jak ważne jest zginanie kolan przed naszym Ojcem, co zrobić, aby nastąpiło przebudzenie oraz dlaczego Izrael stanowi „Boży proroczy kalendarz”. Ta książka to apel skierowany do tych, którzy są gotowi zasilić szeregi „proroczego pokolenia”, stać się „cichymi wojownikami” w armii Pana i oglądać manifestację Bożej obecności na ziemi.

Przedsionek nieba
Autor: Marcin Holdenmajer
Opis:

„Przedsionek nieba” to nasza pierwsza pozycja napisana przez polskiego autora!

Marcin Holdenmajer otwarcie dzieli się swoimi  przeżyciami z Bogiem. Jego książka to inspirująca lektura, poruszająca najważniejszy temat – relacji

z Bogiem.  Autor zachęca, by nie poprzestawać na wspominaniu doświadczeń

z Bogiem sprzed lat, ale kieruje nasz wzrok na Tego, który Jest dzisiaj i chce się

z nami spotkać w nowy sposób.

Przynagleni Miłością
Autor: Heidi Baker
Opis:

Książka Heidi Baker to niezwykła pozycja ze względu na swoją treść. Jest nie tylko rozważaniem fragmentu biblijnego znanego jako Kazanie na Górze, ale rozważaniem przesyconym osobistym doświadczeniem bardziej niż teologicznymi subtelnościami.

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl