Wstecz

Publikacje

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Fundamenty nadprzyrodzonego życia
Autor: Pat Holloran
Opis:

Pata Hollorana nie ma już wśród nas, ale zostały nam jego wykłady i książki. Staraniem Wydawnictwa Dawida ukazała się w sprzedaży kolejna wydana

w Polsce książka; oczywiście o życiu w sferze nadprzyrodzonej. Jako przyjaciele Pata szczególnie osobiście polecamy tę pozycję!

Głos w nocy
Autor: Surprise Sithole
Opis:

Piętnastoletni chłopiec, syn szamana, budzi się w nocy na dźwięk głosu, który nakazuje mu wstać i iść... To początek przygody człowieka, który dziś uzdrawia, wskrzesza zmarłych i nadzoruje pracę tysięcy kościołów. Książka "Głos w nocy" to opowieść o niezwykłym człowieku i cudach, które zmieniają Afrykę.

Inwazja chwały
Autor: David Herzog
Opis:

„Inwazja chwały” to książka wyjątkowa. Nie sposób przeczytać ją i nie pragnąć pełniejszego objawienia Bożej chwały. Zawiera m.in. zebrane świadectwa działania mocy i chwały Boga w dzisiejszych czasach tak, jak to miało miejsce za czasów Eliasza, Elizeusza i Jezusa Chrystusa.

Jest więcej
Autor: Randy Clark
Opis:

Na ten temat nie ma zbyt wielu materiałów. "Udzielanie namaszczenia" - cóż to takiego i jak działa? Randy Clark w swej książce "Jest więcej" zręcznie przeplata niezwykłe i budujące wiarę świadectwa z solidnym nauczaniem.

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl