Wstecz

Publikacje

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Aby działy się cuda
Autor: Bill Johnson
Opis:

W jaki sposób możemy stać się narzędziem w Bożych rękach? Co sprawia, że Królestwo Boże się przybliża, że dzieją się znaki i cuda, jak wtedy gdy Jezus chodził po ziemi? W książce „Aby działy się cuda” Bill Johnson uświadamia nam, że i dzisiaj możemy żyć w ponadnaturalny sposób. Tak, jak pokazał nam to Jezus. Uzdrowienie, uwolnienie oraz znaki i cuda – to wszystko dziedziczą naśladowcy Jezusa Chrystusa. Bóg pragnie, by poruszanie się w duchowej rzeczywistości i posłuszeństwo Duchowi Świętemu było tak realne w naszym życiu jak modlitwa, uwielbianie czy czytanie Jego Słowa. 

Duchowa rewolucja
Autor: Patricia King
Opis:

„Duchowa rewolucja” rzuci wyzwanie temu, co myślisz o Bożej mocy i swojej roli w walce z fałszywymi cudami i znakami kultów naszych czasów. Książka ta zawiera opowieści, interpretacje i praktyczne sugestie na temat tego, jak żyć w mocy i autorytecie Boga...

Duchowe Wojny
Autor: Kris Vallotton
Opis:

Autor rzuca świeżą perspektywę na tematy, takie jak: jakie są zależności pomiędzy duchem, duszą i ciałem w kontekście leków, depresji i toczenia duchowych wojen; kogo można, a kogo trzeba uwalniać i jak to robić; kim jest jeniec a kim wiezień –  to tylko kilka spraw, które są poruszone w "Duchowych wojnach".

Głos w nocy
Opis:

Piętnastoletni chłopiec, syn szamana, budzi się w nocy na dźwięk głosu,
który nakazuje mu wstać i iść... To początek przygody człowieka, który
dziś uzdrawia, wskrzesza zmarłych i nadzoruje pracę tysięcy kościołów.
Książka "Głos w nocy" to opowieść o niezwykłym człowieku i cudach,
które zmieniają Afrykę.

« Początek Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna Koniec »
Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl