Wstecz

Bill Johnson

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Aby działy się cuda
Autor: Bill Johnson
Opis:

W jaki sposób możemy stać się narzędziem w Bożych rękach? Co sprawia, że Królestwo Boże się przybliża, że dzieją się znaki i cuda, jak wtedy gdy Jezus chodził po ziemi? W książce „Aby działy się cuda” Bill Johnson uświadamia nam, że i dzisiaj możemy żyć w ponadnaturalny sposób. Tak, jak pokazał nam to Jezus. Uzdrowienie, uwolnienie oraz znaki i cuda – to wszystko dziedziczą naśladowcy Jezusa Chrystusa. Bóg pragnie, by poruszanie się w duchowej rzeczywistości i posłuszeństwo Duchowi Świętemu było tak realne w naszym życiu jak modlitwa, uwielbianie czy czytanie Jego Słowa. 

Momentum
Autor: Eric Johnson i Bill Johnson
Opis:

Momentum” to książka unikalna z powodu tematu, którym się zajmuje. Przejmowanie spuścizny po przodkach, życie w dziedzictwie, przekazywanie go dalej… W jaki sposób żyć, aby pokolenie, które po nas przychodzi, nie musiało zaczynać wszystkiego od zera? Eric Johnson pochodzi z rodziny chrześcijańskiej od pokoleń, w Kościele, w którym służy, od lat trwa przebudzenie, dzieją się cuda  i znaki. 

Siedem wzgórz wpływu
Autor: Lance Wallnau, Bill Johnson, Alan Vincent, C. Peter Wagner, Ché Ahn, Patricia King
Opis:

"Ewangelia, która nie jest skuteczna w świecie biznesu, nie jest skuteczna w ogóle". Tak brzmi  pierwsze zdanie książki. W całości jest ona poświęcona wnoszeniu Ewangelii do każdej sfery życia, która nas otacza - od polityki przez biznes do mediów. Ta oryginalna pozycja została napisana przez kilku autorów, którzy doświadczyli tego, o czym piszą, pozostawili swoje ślady w konkretnych dziedzinach i inspirują do pójścia w ich ślady.  

Ugościć Boga
Autor: Bill Johnson
Opis:

Bill Johnson w Ugościć Boga zwraca uwagę na najcenniejszy skarb, który jest naszym udziałem. Jest nim spoczywająca na nas obecność Ducha Świętego. Stanowi ona również największe wyzwanie każdego wierzącego – musimy się nauczyć, jak tę obecność zachowywać.

« Początek Poprzednia 1 2 Następna Koniec »
Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl