Wstecz

Autorzy

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Sithole Surprise
Biografia:

Surprise Sithole syn szamanów został powołany przez Boga, którego nie znał, kiedy miał piętnaście lat. Opuścił wtedy swoją rodzinną wioskę i poszedł, okazując posłuszeństwo Głosowi, który w nocy kazał mu wstać i iść.... Niemal zaraz potem z miłości do Jezusa, który go powołał, rozpoczął służbę głoszenia Ewangelii w każdym miejscu, w którym się znalazł. W 1997 Bóg w
suwerenny sposób połączył Surpries’a z służbą Heidi i Rollanda Bakerów w Mozambiku i obecnie służy on jako jeden z jej przywódców, nadzorując służby pastorów w Afryce Południowej, pomagając rozprzestrzeniać przebudzenie w regionie, ale również podróżując po całym świecie, zapalając ogień Jezusa w ludziach.

Sorge Bob
Biografia:

Bob Sorge jest liderem uwielbienia, nauczycielem oraz autorem wielu książek. Wraz z rodziną mieszka w Kansas City, Missouri. Kilkanaście lat był pastorem, dziś podróżuje po całym świecie, głosząc poselstwo o nadziei.

 

Terry L. Terri
Biografia:

Terri L. Terry służy Panu od 1976 roku. Obecnie jest zaangażowana w posługę międzynarodową. Wykładała w kilku college'ach biblijnych. Jest wyświęconym pastorem, a jej wnikliwe podejście do Pisma Świętego i ujmujący talent do nawiązywania relacji pozwalają na sprawowanie służby ponad podziałami na denominacje czy płci w całym Ciele Chrystusa. Ma dorosłą córkę. Mieszka w Forston w stanie Georgia. 

Vallotton Kris
Biografia:

Kris Vallotton jest pastorem, autorem książek oraz międzynarodowym mówcą konferencyjnym. Jako bliski współpracownik Billa Johnsona od około trzydziestu lat zaangażowany jest w pracę pastorską w kościele Bethel w Redding w Kalifornii. Zale­ży mu na ludziach i z pasją im służy.

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl