Wstecz

Autorzy

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Pierce Chuck
Biografia:

Chuck Pierce posługuje Kościołowi od wielu lat, modląc się za narody i ucząc modlitwy wstawienniczej na całym świecie. Jest prezesem służb: Global Spheres, Inc., która skupia się na propagowaniu uwielbienia na całym świecie, jak również Glory of Zion International Ministries, która łączy Żydów i pogan. Jest też zaangażowany w Global Harvest Ministries. Jego apostolska i prorocza służba skupia się na mobilizowaniu ruchów modlitewnych na całym świecie. 

Rosenberg Joel C.
Biografia:

Joel C. Rosenberg jest autorem pięciu książek uznanych przez „New York Times” za bestsellery. Jest także producentem dwóch filmów dokumentalnych i założycielem The Joshua Fund, chrześcijańskiej organizacji non profit o charakterze edukacyjnym i charytatywnym, niosącej pomoc humanitarną na Bliskim Wschodzie.

Seth Michael
Biografia:

Michael Seth wraz z żoną Marylinod prawie trzydziestu lat zajmują się służbą wśród dzieci. Obserwacja, że dzieci, choć niewielkie, mają „dorosłego” Ducha Świętego, wpłynęła na ich sposób posługi. Na pewnym etapie życia małżeństwo zaangażowało się w służbę dla dzieci w kościele Bethel w Kalifornii, a kiedy zjawił się w nim Bill Johnson i nadeszła fala duchowego przebudzenia, Mike i Marylin, w poczuciu zdobywania nieznanych terenów, zapragnęli wychowywać w niej dzieci.

Silk Danny
Biografia:

Danny i Sheri Silkowie są pastorami w kościele Bethel w Redding w Kalifornii. Ich pasją jest pomaganie w kształtowaniu relacji i prowadzeniu życia rodzinnego. Założyli służbę Loving on Purpose. Poprzez namaszczone nauczanie oraz doradztwo Danny koncentruje się na krzewieniu myślenia wspólnotowego na drodze wzmacniania relacji międzyludzkich. Danny jest również wykładowcą w Szkole Nadprzyrodzonej Służby Bethel oraz nadzoruje Global Transformation Institute w Bethel, pomagając ludziom otrzymać uzdrowienie wewnętrzne. Danny i Sheri mają troje dzieci i dwoje wnucząt.


Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl