Wstecz

Autorzy

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
King Patricia
Biografia:

Patricia King spędziła w służbie chrześcijańskiej ponad dwadzieścia pięć lat życia. Chętnie pomaga, szkoli i inspiruje wierzących do głębszego poznawania Boga, uczenia się modlitwy, słyszenia Boga oraz rozumienia potrzeb naszych czasów. Mówi się o niej, że nadaje nowe znaczenie pojęciu „życia w autorytecie”. Jest uznanym prorokiem, nauczycielem oraz autorką książek. W Polsce znana jest jej „Duchowa rewolucja”. Prowadzi również program telewizyjny „Extreme Prophetic”, który skupia się na tym, co Bóg mówi i robi w dzisiejszym świecie, a odbierany jest w wielu krajach przez God TV oraz inne telewizje i strony internetowe.

Korzeniecki Leszek
Biografia:

Leszek Korzeniecki pełni obowiązki pastora Kościoła Chrześcijan Baptystów w Węgorzewie. Współpracuje z Fundacją Głos Ewangelii i prowadzi różne formy działalności nastawionej na przeciwdziałanie narkomanii wśród młodzieży. Posługuje Ciału Chrystusa darem uzdrawiania, a od niedawna jego pasją stało się uczenie innych, jak odkrywać i rozwijać ten dar.

Manwaring Paul
Biografia:

Paul Manwaring jest jednym z pastorów kościoła Bethel w Redding, w Kalifornii. Jest szczególnie obdarowany jako administrator i przywódca oraz mówca konferencyjny.

Oates Gary
Biografia:

Gary Oates przez 30 lat był pastorem, założył i prowadził pięć kościołów. Jednak jego życie i służba kilka lat temu uległy całkowitej przemianie, gdy doświadczył niezwykłej obecności Pana, kiedy wraz z żoną zgłosili się do zespołu usługującego na spotkaniach z Randym Clarkiem w Brazylii. Wówczas zaczął widzieć anioły, usługujące ludziom w duchowej rzeczywistości. Od tego momentu, podróżuje po całym świecie, a jego posługa przepełniona jest niezwykłymi nadnaturalnymi znakami. 

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl