Wstecz

Autorzy

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Hickson Rachel
Biografia:

Rachel Hickson jest córką znanego w Polsce Alana Vincenta. Pierwszych szesnaście lat swojego życia spędziła w Indiach, gdzie jej rodzice byli misjonarzami. W młodości Rachel oraz jej mąż Gordon pracowali wraz Reinhardem Bonnke i zespołem Christ for All Nations w Afryce. Podczas pobytu w Zimbabwe w 1984 roku w wyniku tragicznego wypadku samochodowego Rachel niemal straciła życie, ale po jakimś czasie doświadczyła cudownego uzdrowienia z ręki Boga. Kilka lat później Rachel i Gordon powrócili do Wielkiej Brytanii i zaczęli sprawować pastorską opiekę nad kilkoma kościołami, powołując w tym samym czasie do życia organizację Heartcry Ministries.

 

Holdenmajer Marcin
Biografia:

Marcin ukończył studia politologiczne, a obecnie kończy zarządzanie na anglojęzycznej uczelni Clark University w Łodzi. Wraz z żoną, Aliną, mieszka w Lubinie.

Holloran Pat
Biografia:

Patrick Holloran i jego żona Valerie założyli Harvest House International Ministries, służbę apostolską, której misją stało się szkolenie Kościoła w kwestiach odnajdywania przeznaczenia, używania darów proroczych, zrozumienia uwielbienia i walki duchowej oraz wielu innych. Podróżowali po Stanach Zjednoczonych oraz wielu krajach świata, dzieląc się swoim proroczym wejrzeniem i nauczaniem. Kilkakrotnie odwiedzili Polskę.

 
Pat i Valeria stali się również jednymi z apostolskich dyrektorów International Apostolic Ministries (IAM) i aktywnymi członkami International Coalition of Apostles (ICA).
James Jordan
Biografia:

James Jordan spędził młodość, pracując jako zawodowy myśliwy w głuszy Nowej Zelandii, dopóki wspaniałe spotkanie z miłością Bożą nie zmieniło jego życia i nie postawiło go na ścieżce służby proroczej. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w służbie.

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl