Wstecz

Autorzy

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Fischer Becky
Biografia:

Becky Fischer jest założycielką i przełożoną Kids in Ministry International (KIMI). Służba ta uczy dzieci życia w nadprzyrodzonych aspektach Bożej mocy i przygotowuje dorosłych do podobnej pracy z dziećmi. Becky sama poznała Jezusa i została napełniona Duchem Świętym w dzieciństwie – osobiście przekonała się, jak Bóg może działać w dzieciach. Dostrzegła też, że w dzieciach tkwi ogromne pragnienie nadprzyrodzonych spotkań z Duchem Świętym. 

 

Goll James
Biografia:

James pochodzi z wierzącej rodziny. Na rok przed jego urodzeniem jego matka przeżyła poronienie. James mówi: „Tego dnia, w smutku i bólu, modliła się do Boga i złożyła mu przyrzeczenie: Panie, jeżeli dasz mi jeszcze jednego syna, poświęcę go Twojej służbie. Urodziłem się dokładnie rok później, co do dnia (…)”.

James zamierzał zostać pracownikiem NASA jako biolog w dziale nauki i rozwoju, jednak w czasie studiów jego plany zmieniły się. Zainspirowany przesłaniem Billy Grahama usłyszanym na jednym ze spotkań Ludzi Jezusa prowadzonych przez Billa Brighta, postanowił oddać się pełnoetatowej służbie chrześcijańskiej. 

Habib Samaa
Biografia:

Samaa Habib dorastała w muzułmańskiej rodzinie na Bliskim Wschodzie. Od wczesnych lat życia pragnęła znać Boga i już jako dziecko była oddaną muzułmanką. Jej życie zostało całkowicie odmienione, kiedy jako nastolatka w wizji spotkała Jezusa i Jego miłość

Herzog David
Biografia:

 David Herzog podróżuje razem ze swoją żoną Stephanie po całym świecie, dzieląc się własnym doświadczeniem i pomagając Kościołowi doświadczać więcej Bożej chwały. Oboje od wielu lat zaangażowani są w modlitwę o naród żydowski i wspieranie go. Są założycielami David Herzog Ministries oraz współprowadzącymi program „The Glory Zone”.

 

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl