Wstecz

Autorzy

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Baker Heidi
Biografia:

Heidi Baker jest misjonarką, autorką książek oraz współzałożycielką Iris Ministries. Jej głównym powołaniem jest pomaganie biednym i najbardziej potrzebującym, zwłaszcza dzieciom.

Heidi pochodzi z wierzącej rodziny, będąc jeszcze nastolatką została powołana do służby misyjnej. Jako młoda osoba spędziła dwanaście lat w Azji, potem studiowała na King's College London, uzyskując tytuł doktora teologii. W roku 1995 rozpoczęła wraz z mężem i dwiema córkami służbę wśród biednych w Mozambiku. Mimo, że zaczynali praktycznie z pustymi rękami, ich służba bardzo szybko rozwinęła się do ogromnych rozmiarów. 

 

Bolz Shawn
Biografia:

Shawn Bolz jest autorem książek, międzynarodowym mówcą konferencyjnym, pastorem i prorokiem. Rozpoczął służbę w 1993 roku i jest dzisiaj znany ze swego daru proroczego i nowatorskiej perspektywy biblijnej. Po opuszczeniu Kansas City w 2005 roku założył Expression58 w Los Angeles i jest tam pastorem. Jest to kościół i zarazem baza misyjna skupiona na szkoleniu i wyposażaniu chrześcijan, inspirująca wiernych do działalności artystycznej, zachęcająca do okazywania miłości ludziom w przemyśle rozrywkowym i ubogim.

Breathitt Barbie
Biografia:

Barbie Breathitt jest autorką wielu książek, osobą usługującą charyzmatami oraz szanowanym i oddanym nauczycielem głoszącym na temat Bożego nadprzyrodzonego działania. Jej dynamiczny styl nauczania, inteligencja i pomysłowość czynią z niej wspaniałego mówcę. Dzięki modlitwie, intensywnym studiom i wielu latom poświęconym na wnikliwe badania Barbie stała się uznanym liderem w służbie interpretacji snów i wyposażyła do tej służby ludzi spośród ponad czterdziestu różnych narodów.

Clark Randy
Biografia:

Randy Clark zyskał tytuł magistra nauk teologicznych w Southern Baptist Theological Seminary, a obecnie pracuje nad doktoratem w tej samej dziedzinie na uczelni United Theological Seminary w Dayton w Ohio. Jego przesłanie jest proste: „Bóg chce się tobą posłużyć”. Jest autorem i współautorem ośmiu książek, a także szesnastu broszur i czterech podręczników.

Najważniejszym aspektem jego powołania do służby jest sposób, w jaki Bóg używa go w udzielaniu namaszczenia. W styczniu 1984 roku John Wimber usłyszał w czasie swoich pierwszych dwóch spotkań z Randym głos Boży, który powiedział mu, że nadejdzie dzień, kiedy Randy będzie jeździł po całym świecie, nakładając ręce na pastorów i przywódców w celu udzielenia i pomnożenia darów Ducha Świętego. W styczniu 1994 roku, w pierwszych dniach wylania Ducha Świętego w Toronto, John zadzwonił do Randy’ego z informacją, że to, co Bóg pokazał mu kiedyś na jego temat, właśnie się rozpoczyna. I od tamtej pory trwa to nieustannie.

« Początek Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna Koniec »
Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl