Wstecz

Autorzy - pozycje zaczynające się na literę 'S'

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Seth Michael
Biografia:

Michael Seth wraz z żoną Marylinod prawie trzydziestu lat zajmują się służbą wśród dzieci. Obserwacja, że dzieci, choć niewielkie, mają „dorosłego” Ducha Świętego, wpłynęła na ich sposób posługi. Na pewnym etapie życia małżeństwo zaangażowało się w służbę dla dzieci w kościele Bethel w Kalifornii, a kiedy zjawił się w nim Bill Johnson i nadeszła fala duchowego przebudzenia, Mike i Marylin, w poczuciu zdobywania nieznanych terenów, zapragnęli wychowywać w niej dzieci.

Silk Danny
Biografia:

Danny i Sheri Silkowie są pastorami w kościele Bethel w Redding w Kalifornii. Ich pasją jest pomaganie w kształtowaniu relacji i prowadzeniu życia rodzinnego. Założyli służbę Loving on Purpose. Poprzez namaszczone nauczanie oraz doradztwo Danny koncentruje się na krzewieniu myślenia wspólnotowego na drodze wzmacniania relacji międzyludzkich. Danny jest również wykładowcą w Szkole Nadprzyrodzonej Służby Bethel oraz nadzoruje Global Transformation Institute w Bethel, pomagając ludziom otrzymać uzdrowienie wewnętrzne. Danny i Sheri mają troje dzieci i dwoje wnucząt.


Sithole Surprise
Biografia:

Surprise Sithole syn szamanów został powołany przez Boga, którego nie znał, kiedy miał piętnaście lat. Opuścił wtedy swoją rodzinną wioskę i poszedł, okazując posłuszeństwo Głosowi, który w nocy kazał mu wstać i iść.... Niemal zaraz potem z miłości do Jezusa, który go powołał, rozpoczął służbę głoszenia Ewangelii w każdym miejscu, w którym się znalazł. W 1997 Bóg w
suwerenny sposób połączył Surpries’a z służbą Heidi i Rollanda Bakerów w Mozambiku i obecnie służy on jako jeden z jej przywódców, nadzorując służby pastorów w Afryce Południowej, pomagając rozprzestrzeniać przebudzenie w regionie, ale również podróżując po całym świecie, zapalając ogień Jezusa w ludziach.

Sorge Bob
Biografia:

Bob Sorge jest liderem uwielbienia, nauczycielem oraz autorem wielu książek. Wraz z rodziną mieszka w Kansas City, Missouri. Kilkanaście lat był pastorem, dziś podróżuje po całym świecie, głosząc poselstwo o nadziei.

 

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl