Wstecz

Autorzy - pozycje zaczynające się na literę 'H'

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Habib Samaa
Biografia:

Samaa Habib dorastała w muzułmańskiej rodzinie na Bliskim Wschodzie. Od wczesnych lat życia pragnęła znać Boga i już jako dziecko była oddaną muzułmanką. Jej życie zostało całkowicie odmienione, kiedy jako nastolatka w wizji spotkała Jezusa i Jego miłość

Herzog David
Biografia:

 David Herzog podróżuje razem ze swoją żoną Stephanie po całym świecie, dzieląc się własnym doświadczeniem i pomagając Kościołowi doświadczać więcej Bożej chwały. Oboje od wielu lat zaangażowani są w modlitwę o naród żydowski i wspieranie go. Są założycielami David Herzog Ministries oraz współprowadzącymi program „The Glory Zone”.

 

Hickson Rachel
Biografia:

Rachel Hickson jest córką znanego w Polsce Alana Vincenta. Pierwszych szesnaście lat swojego życia spędziła w Indiach, gdzie jej rodzice byli misjonarzami. W młodości Rachel oraz jej mąż Gordon pracowali wraz Reinhardem Bonnke i zespołem Christ for All Nations w Afryce. Podczas pobytu w Zimbabwe w 1984 roku w wyniku tragicznego wypadku samochodowego Rachel niemal straciła życie, ale po jakimś czasie doświadczyła cudownego uzdrowienia z ręki Boga. Kilka lat później Rachel i Gordon powrócili do Wielkiej Brytanii i zaczęli sprawować pastorską opiekę nad kilkoma kościołami, powołując w tym samym czasie do życia organizację Heartcry Ministries.

 

Holdenmajer Marcin
Biografia:

Marcin ukończył studia politologiczne, a obecnie kończy zarządzanie na anglojęzycznej uczelni Clark University w Łodzi. Wraz z żoną, Aliną, mieszka w Lubinie.

« Początek Poprzednia 1 2 Następna Koniec »
Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl