Wstecz

Breathitt Barbie

Breathitt Barbie

Biografia:

Barbie Breathitt jest autorką wielu książek, osobą usługującą charyzmatami oraz szanowanym i oddanym nauczycielem głoszącym na temat Bożego nadprzyrodzonego działania. Jej dynamiczny styl nauczania, inteligencja i pomysłowość czynią z niej wspaniałego mówcę. Dzięki modlitwie, intensywnym studiom i wielu latom poświęconym na wnikliwe badania Barbie stała się uznanym liderem w służbie interpretacji snów i wyposażyła do tej służby ludzi spośród ponad czterdziestu różnych narodów.

 Jej prorocze obdarowanie i głębokie duchowe wejrzenie pomogły tysiącom zrozumieć sposoby, w jakie Bóg dzisiaj do nas przemawia. Namacalna wiara Barbie i jej budujące życiowe historie zachęcają słuchaczy, żeby zanurkować w Bożych tajemnicach, z nadzieją, że wyraźniej usłyszą Boży głos. Pragnieniem Barbie jest usuwanie granic denominacyjnych przez przynoszenie zrozumiałego przesłania o nadziei, znakach, cudach i przejawach mocy Bożej. Jej życiowa pasja to pomaganie ludziom w poznawaniu kochającego Boga i odnalezieniu w Nim najwyższego celu i przeznaczenia.

Za swoje największe osiągnięcie Barbie uważa napisanie trzech tomów podręcznika Dream Encounter Symbols. Zawierają one, podobnie jak książka Barbie Dream Sexology, wyjaśnienia tysięcy symboli pojawiających się w snach, zaczerpniętych z Biblii i starodawnych hebrajskich interpretacji.

 

www.BarbieBreathitt.com

www.BarbieBreathittEnterprises.com

www.MyOnar.com

Located in: Autorzy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl